Aktualnosci - skrót

Aktualnoci archiwum

2008-09-02 | Wymówki są zbędne

Jesień to dobry czas na szkolenia i integrację.
Dlatego pragniemy zaprezentować ideę imprezy integracyjno-szkoleniowej, której celem jest zapoznanie z elementami japońskiej filozofii Kaizen, stanowiącej podwaliny systemu  doskonalenia procesów zarządzania oraz z japońską tradycją i kulturą.

Kilkudniowy pobyt w urokliwym miejscu oraz w wyjątkowej atmosferze tworzonej przez japońskich gospodarzy daje świetną okazję do poznania podstawowych celów i zasad Kaizen – praktyki biznesu opierającej się na zaangażowaniu i chęci stałego podnoszenia jakości firmy i produktu.

Uzupełnieniem zajęć szkoleniowych jest program, który pozwoli poznać i praktykować niektóre elementy japońskiej tradycji i kultury. Uczestnicy mogą wziąć udział w rytuale parzenia herbaty, obejrzeć pokaz zakładania kimona, poznać tajniki kaligrafii oraz sztuki origami, a z rzeczy bardziej praktycznych – nauczyć się przygotowania oryginalnego sushi.

Wszystko po to, by móc lepiej przyswoić sobie zasady Kaizen, z których jedna brzmi: „wymówki, że czegoś się nie da zrobić są zbędne”.

Almi Solutions
tel./fax: (032) 232 35 14
e-mail: biuro@almisolutions.pl

Almi Solutions