Aktualnosci - skrót

Aktualnoci archiwum

2008-04-20 | Niezwykła podróż w czasie

W połowie kwietnia Almi Solutions przygotowało na zlecenie Grupy Maspex Wadowice konferencję dla klientów firmy. Tym razem zaprosiliśmy uczestników do odbycia wyjątkowej podróży w czasie, organizując spotkanie na Zamku Ryn, obecnie  w luksusowym hotelu, a niegdyś siedzibie komtura krzyżackiego. W programie konferencji, wypełnionym spotkaniami szkoleniowymi i biznesowymi, znalazł się również czas na odkrywanie tajemnic  Mazur.

Podróż w czasie rozpoczęła się od poznania legend i historii samego zamku oraz wspaniałej średniowiecznej biesiady, która odbyła się na  jednym z największych zadaszonych dziedzińców zamkowych w Europie. Wieczór urozmaiciły pokazy walk rycerskich, a magię chwili i miejsca spotęgował występ iluzjonisty Macieja Pola.

Następnie – przenosząc się w czasie kilkaset lat do przodu - goście konferencji  wyruszyli do Wilczego Szańca, by poznać historię wojennej siedziby Hitlera i odnaleźć skarb porzucony przez uciekających hitlerowców. Poszukiwania wzbudziły wiele emocji, a zwycięzcom gry udało się odnaleźć ślady bursztynowej komnaty.

Na koniec – dodatkowa dawka śmiechu i adrenaliny: wycieczka do starodawnego grodu Galindów, pradawnych mieszkańców okolicznych ziem i wspólna z nimi wieczerza. Mimo, że gospodarze przywitali nas ogniem i dzikimi okrzykami, wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Almi Solutions
tel./fax: (032) 232 35 14
e-mail: biuro@almisolutions.pl

Almi Solutions