Aktualnosci - skrót

Aktualnoci archiwum

2009-09-28 | Dinolandia oficjalnie otwarta

Park Rozrywki Dinolandia, który od ponad miesiąca przyjmuje odwiedzających, został oficjalnie otwarty. W uroczystości, która odbyła się w dniu 17 września b.r., wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz, służb, urzędów, instytucji oraz mediów.

Dinolandia to nowe miejsce na mapie atrakcji turystycznych południowej Polski. W 4-hektarowym, przepięknie zaprojektowanym ogrodzie eksponowanych jest ponad 50 dinozaurów, z których największe mierzą od głowy do ogona około 22 m. W Dinolandii można też obejrzeć najbogatszą w Polsce kolekcję prehistorycznych stworzeń z epoki dewonu.

W parku powstało ponadto 18, położonych wśród zieleni i strumyków, pól do gry w minigolfa oraz trzy tory do gry w pétanque (bule). Dinolandia to także ściana do wspinaczki, kilka tras zjazdów tyrolskich dla dorosłych oraz zbudowane specjalnie z myślą o dzieciach: park linowy, plac zabaw i jaskinia tajemnic. Mocną stroną parku jest też gastronomia, ze swym flagowym obiektem - klimatyczną restauracją T.rextaurant.

Blisko półroczna, bardzo intensywna praca nad projektem Dinolandia stała się dla Almi Solutions bogatym źródłem doświadczeń z zakresu zarządzania, organizacji i komunikacji w przedsięwzięciu jakim jest nowoczesny park rozrywki.

Almi Solutions
tel./fax: (032) 232 35 14
e-mail: biuro@almisolutions.pl

Almi Solutions